Bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne to dla biznesu rozwiązania optymalne, znajdujące zastosowanie tam, gdzie liczy się efektywność i czas. Swoje zastosowanie znajdują w przemyśle spożywczym, chłodniach magazynowych, logistyce czy przemyśle detalicznym. Wysokie normy jakościowe, jakie spełniają bramy szybkobieżne z naszej oferty, pozwalają na ich wykorzystanie w strefach, gdzie wymagania dotyczące norm higienicznych i sanitarnych są naprawdę wysokie. Brama szybkobieżna najlepiej spełni swoją funkcję, jeśli dobrana zostanie do konkretnego zamówienia, uwzględniającego wszelkie charakterystyczne dla danej branży potrzeby.

Bramy szybkobieżne mogą być zastosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W zależności od miejsca znaczenie mają parametry takie jak odporność na wiatr, szybkość działania, poziom hałasu, estetyka wykonania.

Szybkobieżne bramy rolowane  z PCV pozwalają na zachowanie temperatury w pomieszczeniu, ograniczają utratę ciepła, co pozwala na ograniczanie kosztów. Dodatkowo dobrze się prezentują. W miejscach, gdzie wygląd odgrywa duże znaczenie, można zastosować bramę szybkobieżną, na której wykonany zostanie spersonalizowany nadruk. Może ona również zostać wyposażona w sekcje z okienkami. Choć podstawową i najważniejszą cechą bram szybkobieżnych rolowanych jest prędkość działania, parametry takie jak niezawodność, minimum prac konserwacyjnych i bezpieczeństwo użytkowania stanowią nie mniej ważne atuty naszych bram. W zależności od wysokości i usytuowania bramy szybkobieżnej oraz szybkości jej działania, zastosowanie jej jest w stanie znacznie obniżyć ilość straty energii. Dobrym rozwiązaniem jest również funkcja zatrzymywania bramy w połowie wysokości. 

Zobacz ofertę naszych bram przemysłowych i sprawdź, jaka brama szybkobieżna najlepiej sprawdzi się w Twoim biznesie. Poprawiaj i optymalizuj warunki pracy, oszczędzając na tym.