Napędy do bram garażowych i posesyjnych

Napędy do bram poprawiają komfort użytkowania garażu czy bramy wjazdowej. Automatyka do bram zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Brama na pilota pozwala na otwieranie/zamykanie wjazdu bez opuszczania samochodu, co ma szczególne znaczenie szczególnie przy niesprzyjającej aurze. Automatyka do bram wjazdowych lub napęd do bramy garażowej to dziś standard wykorzystywany zarówno na prywatnych posesjach, mieszkaniach deweloperskich czy w budynkach użyteczności publicznej.

Decydując się na bramę z napędem (niezależnie czy ma to być napęd do bramy garażowej uchylnej, segmentowej czy bramy posesyjnej)  należy uwzględnić przede wszystkim moc napędu i jego konstrukcje. W naszej ofercie znajduje się zarówno automatyka do bram garażowych, jak i przesuwnych czy skrzydłowych – wjazdowych.

Automatyka do bram garażowych to głównie napęd boczny i podsufitowy. Dobierany w zależności od możliwości montażowych, napęd do bramy będzie spełniał swoje funkcje, jeśli uwzględnimy wszelkie czynniki wpływające na jego wybór jak np. szerokość i wagę bramy, siłę naciągu, miejsce montażu, dostęp do sieci elektrycznej. Wybierając napęd do bramy garażowej, możemy dobrać jego design tak, by najlepiej komponował się z otoczeniem.

Napędy do bram z naszej oferty sprawdzą się zarówno do nowych domów, jak i tych w trakcie renowacji. Wyróżniają je wyjątkowe standardy, co potwierdzają atesty bezpieczeństwa. Wybierając napęd do bramy garażowej lub wjazdowej najlepszych producentów, gwarantujesz sobie niezakłócone działanie na lata. Cicha i szybka praca bramy (łagodny start i zatrzymanie), zachowanie bezpieczeństwa (unieruchomienie po napotkaniu przeszkody), łatwość programowania, wiele możliwości obsługi czy możliwość awaryjnego rozryglowania to tylko część zalet, jakie kryją nasze bramy. Zwiększona siła naciągu, sprawdzone komponenty najlepszej jakości od cenionych producentów – zobacz możliwości naszych napędów do bram i korzystaj jak Ci wygodnie, weź pilota bądź smartfona, by komfortowo dostać się do domu i garażu.

Sprawdź napędy do bramy od Piomar, poznaj wszystkie ich funkcje i ułatw sobie codzienne funkcjonowanie.