Technika przeładunkowa

Technika przeładunkowa jest ważnym kryterium w procesach logistycznych. Sprawny przeładunek to gwarancja sukcesu, efektywność i maksymalizacja zysków. Na poprawny proces przeładunku wpływają zastosowane systemy przeładunkowe.

Urządzenia przeładunkowe muszą sprostać wymaganiom i częstej eksploatacji, warto więc wybrać sprawdzone i pewne rozwiązania, które zagwarantują płynność procesów w Twojej firmie.

Rampy przeładunkowe w naszej ofercie zapewniają wytrzymałość (nawet przy dużych obciążeniach), komfort użytkowania i bezpieczeństwo podczas pracy. Ułatwiają wyrównanie poziomu różnic pomiędzy rampą a skrzynią ładunkową samochodu. W zależności od potrzeb wybrać można rampę hydrauliczną w wersji podstawowej, czyli z klapą składaną, bądź rampy z klapą wysuwaną (z możliwością dokładnego ustawienia krawędzi rampy). W ofercie posiadamy również rampy, zapewniające izolację cieplną skierowane dla właścicieli magazynów z regulowaną temperaturą i chcących uniknąć jej zmiany.

Oferujemy również mostki przeładunkowe w różnych wersjach, o różnym pokryciu, bądź sam stelaż podstawowy. Mostki przeładunkowe w razie konieczności mogą zostać dobudowane pod kątem.

Technika przeładunku to również uszczelnienia dokowe, których podstawowym zadaniem jest ochrona cieplna oraz ochrona przewożonych towarów. Oferujemy rozwiązania zarówno bardziej uniwersalne, jak i skrojone na miarę (idealne, gdy obsługuje się sprecyzowany typ pojazdów), które dobrać można w zależności od parametrów (oszczędność ciepła, miejsce montażu uwzględniające odporność na warunki pogodowe).

Natomiast naprowadzacze dla tirów to element, który poprawia optymalne, centryczne ustawienie obsługiwanego parku pojazdów. Powinny znaleźć się w każdym dużym magazynie i doku. Nasze naprowadzacze nie tylko są solidne i wytrzymałe, są również bezpieczne dla samochodów.

Równie ważne w technice przeładunkowej są odboje. Mają za zadanie uchronić zarówno budynek, jak i pojazd przed zniszczeniem, to element, którego nie może zabraknąć w Twoim wyposażeniu.

Spraw, by technika przeładunkowa była na najwyższym poziomie. Wybierz sprawdzone systemy przeładunkowe, począwszy od ramp hydraulicznych, mostków przeładunkowych po nie mniej istotne uszczelnienia doków po naprowadzacze i odboje. Postaw na elementy spełniające europejskie normy bezpieczeństwa.