Piomar – montaż oraz serwis bram

Kompleksowa obsługa to nie tylko wybór właściwej bramy. Fachowy montaż oraz serwis jest niezbędnym elementem długiego, poprawnego i sprawnego działania każdego urządzenia. Dlatego pomagamy i w tym zakresie. Doskonale znamy produkty, z którymi pracujemy, więc nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy. Solidność i szybkość obsługi to nie jedyne nasze atuty. Rzetelność wykonywanych usług potwierdzają liczne wyróżnienia i certyfikaty, nie musisz nam ufać w ciemno.

Pracujemy na produktach różnych firm, w zależności od potrzeb Klienta montujemy i serwisujemy również bramy innych producentów. Prowadzimy serwis w zakresie napraw automatyki bramowej oraz serwis i przeglądy okresowe bram wjazdowych, garażowych, przemysłowych segmentowych, szybkobieżnych, rolowanych, ramp przeładunkowych, śluz uszczelniających, szlabanów, drzwi i bram p.poż.

Od kilku lat obsługujemy duże korporacje i mniejsze firmy w regionie łódzkim, a także obiekty deweloperskie, wspólnoty mieszkaniowe i prywatne posesje. Posiadamy referencje. Gwarantujemy szybką reakcję na zgłoszenie i fachową obsługę. Jeśli interesuje Cię montaż lub serwis bramy segmentowej, uchylnej lub innej, bądź potrzebny Ci montaż automatyki do bram – zgłoś się do nas.

Wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne

Nasze działania cechuje elastyczność w podejściu do klienta, terminowość i rzetelność.

Przeglądy bram w ramach umów serwisowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy otwarci na długoterminową współpracę.

Szereg uprawnień i niezbędne narzędzia

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów i usług.