Bramy rolowane przemysłowe

Bramy rolowane to powszechnie używane rozwiązanie w wielu gałęziach przemysłu. Szerokie zastosowanie i możliwość dopasowania do własnych potrzeb czyni je bardzo uniwersalnymi. Standardowo brama rolowana w naszej ofercie wykonana jest z aluminiowych, izolowanych cieplnie dwuściennych lameli (o różnej szerokości) z rdzeniem z pianki poliuretanowej. Zastosowana bezklejowa technologia zapewnia dobrą stabilność naszych bram. Jest to opcja doskonała do zastosowania w miejscach, gdzie ważne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury. Aluminiowa powierzchnia, która pokrywana jest bezbarwnym lakierem, może na życzenie Klienta zostać pomalowana lakierem kolorowym. Istnieje opcja zastosowania otworów świetlnych w lamelach, które pozwolą zachować funkcjonalność, dając możliwość kontroli i zwiększając dostęp światła.

W ofercie posiadamy również bramy rolowane zbudowane z jednościennych lameli o powierzchni aluminiowej bądź stalowej (w tym z lameli napowietrzających). To ekonomiczne  i optymalne rozwiązanie, jeśli nie musisz brać pod uwagę warunków cieplnych (np. wewnątrz pomieszczeń).

Bramy rolowane nadadzą się do zamykania budynków, hal i innych pomieszczeń, sprawdzą się w logistyce i handlu. Ciche i płynne prowadzenie czyni używanie bardzo komfortowym. Szeroki zakres wymiarów sprawia, że znajdziesz u nas bramy rolowane przemysłowe w potrzebnym wymiarze. Opcja dopasowania drzwi wślizgowych komponujących się z bramą umożliwia bezproblemowe korzystanie. Estetyczne wykonanie i wysoki poziom bezpieczeństwa, jakie zapewniają bramy rolowane przemysłowe (bramy spełniają europejskie normy bezpieczeństwa) czyni z nich popularny wybór tam, gdzie liczy się jakość i bezproblemowe działanie.

W zależności od miejsca, w którym wykorzystywane są bramy rolowane, przydatna bywa opcja dodatkowych zabezpieczeń antywłamaniowych, a także zabezpieczenie przeciwwypadkowe czy uruchomienia awaryjnego. 

W ofercie Piomar znajdziesz przemysłowe bramy roletowe dostosowane do Twoich potrzeb – zobacz, jakie rozwiązanie będzie optymalne.