Bramy uchylne

Bramy garażowe uchylne to nadal najpopularniejsze i najczęściej spotykane bramy. Jest to najprostsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do Twojego garażu, nie będzie jednak najlepsze, jeśli garaż zlokalizowany jest tuż przy drodze. Sprawdzi się natomiast bardzo dobrze tam, gdzie przestrzeń przed wjazdem garażowym nie jest ograniczona. Nieskomplikowana konstrukcja bram uchylnych otwieranych za pomocą ruchu wahadłowego czyni z nich niezawodne i tanie w eksploatacji rozwiązanie, dlatego bramy nisko budżetowe mają wielu zwolenników. Skrzydło bramy garażowej uchylnej wykonane jest z solidnych materiałów wysokiej jakości – ze stali ocynkowanej z wypełnieniem z blachy trapezowej. Zastosowanie lekkobieżnych rolek wykonanych z tworzywa sztucznego zapewnia płynność ruchu i nie powoduje hałasu podczas użytkowania.

Bramy garażowe uchylne sprawdzą się zarówno w nowym budownictwie, jak i w garażach do renowacji. Ich montaż nie jest skomplikowany, co przemawia za ich wyborem, jeśli poszukujemy trwałej i łatwej w użytkowaniu bramy garażowej. Wygodne podnoszenie i opuszczanie oparte na specjalnie zamontowanej dźwigni czyni korzystanie z bramy uchylnej bezproblemowym i nie wymaga użycia dużej siły. Sprawdzone rozwiązania w postaci potrójnych sprężyn naciągowych nie tylko ułatwiają korzystanie, chronią również przed opadnięciem, a nawet, dzięki specjalnym osłonom przed przytrzaśnięciem palców. Dodatkowe zabezpieczenie przeciwwłamaniowe uniemożliwia ingerencję z zewnątrz, stanowiąc ochronę naszego dobytku.

Oferujemy bramy uchylne garażowe o różnym wykończeniu. Istnieje możliwość doboru powierzchni lub koloru bramy na życzenie, spośród wielu opcji kolorystycznych, by jeszcze lepiej komponowała się z otoczeniem. Bramy uchylne pozwalają również na zamontowanie w nich drzwi przejściowych. W ofercie dostępna jest także brama uchylna z napędem w ramach dodatkowego doposażenia.

Zobacz bramy do garażu uchylne w naszej ofercie i wybierz niezawodne bramy garażowe dopasowane do Twoich potrzeb. Nasze bramy nisko budżetowe sprawdzają się doskonale w wielu przypadkach.