Bramy segmentowe garażowe

Bramy segmentowe cechują się przede wszystkim wygodą użytkowania. Otwierane pionowo bramy garażowe można montować w dowolnym miejscu, nie musisz zwracać uwagi na bliskość chodnika i martwić się o przestrzeń w garażu. Zastosowanie nowoczesnych bram segmentowych pozostawia więcej miejsca do wykorzystania. Nie mniej ważną cechą jest gwarancja bezpieczeństwa – otwieranie pionowe jest pod tym względem idealnym rozwiązaniem, a dodatkowe zabezpieczenia np. przed przytrzaśnięciem palców, czy pęknięciem sprężyn naciągowych tylko to potwierdzają.

Ocieplane bramy garażowe (panel do bramy segmentowej wypełniony twardą pianką poliuretanową) gwarantują doskonałą izolację cieplną, zapewniając energooszczędność oraz bardzo dobrą izolację akustyczną. Łatwość montażu, stabilność oraz szeroki zakres zastosowania (w zależności od modelu bramy garażowe segmentowe można montować nawet w garażach do 5,5 m szerokości) czynią z nich idealne rozwiązanie nie tylko do nowych domów, ale również do tych w trakcie renowacji. Płynność działania, łatwe otwieranie i zamykanie ręczne pozwala na komfortowe użytkowanie. Atutem naszych bram segmentowych jest możliwość dostosowania do Twoich potrzeb. Brama garażowa musi być dostosowana do domu, masz więc możliwość wybrać nie tylko jej strukturę czy wzór przetłoczeń. Umożliwiamy również dobór koloru! Dodatkowe elementy jak okna, klamki, napęd czy dodatkowe zabezpieczenie pozwolą zindywidualizować Twoją bramę garażową. Chcemy, by brama do garażu spełniała wszystkie Twoje oczekiwania, stawiamy na najwyższą jakość, dlatego nasze bramy segmentowe spełniają najwyższe standardy i są zgodne z europejską normą produktową DIN EN 13241-1 oraz z wymogami systemu zarządzania jakością wg DIN ISO 9001.

W ofercie Piomar znajdują się m.in. bramy segmentowe producenta Novoferm iso 45, iso 20 – economic i bramy segmentowe drewniane.