Kompleksowe rozwiązania dla domu i przemysłu

Piomar od lat doradza i oferuje najlepszej jakości rozwiązania w zakresie bram garażowych i przemysłowych. Wiemy, jak ważne jest to, by brama spełniała wszystkie niezbędne wymagania. Jako przedstawiciel handlowy “Novoferm” oraz partner wiodących w branży firm: Wiśniowski, Hormann, Nice, Faac, DTM czy Somfy możemy zaoferować najlepsze rozwiązania od najlepszych.

Jeśli marzy Ci się brama, która nie tylko spełnia najwyższe standardy jakościowe, ale pokrywa się z Twoimi wyobrażeniami pod względem designu i doskonale komponuje się z otoczeniem – dobrze trafiłeś. U nas masz wpływ na funkcjonalność i wygląd zamawianych bram.

Automatyka do bram – bramy automatyczne poprawiają komfort użytkowania, dlatego dajemy możliwość wyposażenia bram garażowych w napędy do bram.
Indywidualny design – większość bram garażowych można dopasować do własnych standardów wizualnych, wybierając rodzaj wykończenia i dodatki (okna, świetliki, klamki itp.), w tym kolor (szeroki wybór z palety RAL).
Dopasowane funkcje bramy garażowej – dodatkowe zabezpieczenia, sposób obsługi.

Sprzedaż montaż i serwis bram

Piomar to wszechstronność i elastyczność w odpowiedzi na Państwa potrzeby. Nie ważne, czy potrzebna jest brama garażowa, garaż tynkowany czy rozwiązanie dla biznesu. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i świadczymy kompleksowe rozwiązania dla klientów indywidualnych i firm.